Kiedy wejdzie w życie nowelizacja ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych

Anna Pałecka-Błaszczyk28 lutego 2018Komentarze (0)

Drogi Czytelniku,

Na jakim etapie jest najnowsza nowelizacja ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych?

Kiedy wejdą w życie nowe zasady udzielania ulg we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych?

Odpowiedź na te pytania jest krótka, znienacka i już niedługo.

Doprecyzowując tę kwestię, wedle obecnej wersji projektu, ustawa ma wejść w życie w zasadzie bez żadnego vacatio legis, bo z dniem następującym po dniu ogłoszenia. Wyjątek stanowić mają właśnie w szczególności zmiany art. 1 pkt 9 i 10, czyli zmiany dotyczące wystawiania ulg we wpłatach na PFRON, które zaczną obowiązywać od 1 lipca 2018 r.

pozdrawiam

Anna Pałecka-Błaszczyk

*****

Więcej o nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej przeczytasz tutaj >>

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Onlex Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pałecka-Błaszczyk Spółka komandytowa Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Onlex Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pałecka-Błaszczyk Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@onlex.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: