Prezydent podpisał nowelizację ustawy o rehabilitacji

Anna Pałecka-Błaszczyk28 maja 2018Komentarze (0)

Nowelizacji ustawy o rehabilitacji Drogi Czytelniku,

w zeszłym tygodniu regularnie odwiedzałam stronę Prezydenta RP, aby dowiedzieć się czy nowelizacji ustawy o rehabilitacji została podpisana. A dzisiaj dowiedziałam się o tym fakcie od jednego z Klientów.

A zatem informacja potwierdzona:

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o rehabilitacji

informacja o podpisaniu nowelizacji ustawy o rehabilitacji przez Prezydenta RP

Czekamy teraz na publikację w Dzienniku Ustaw – według stanu na 28 maja 2018 r. – g.18.21- publikacji brak.

pozdrawiam

Anna Pałecka-Błaszczyk

***

Poprzednie wpisy na ten temat:

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Onlex Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pałecka-Błaszczyk Spółka komandytowa Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Onlex Kancelaria Radcy Prawnego Anna Pałecka-Błaszczyk Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@onlex.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: